Трейд інжиніринг сервіс

Каталог спецодягу

Спецодяг, незамінний на будівництві та в промислових середовищах, має забезпечувати комфорт та максимальну безпеку робітників. Компанія "Трейд Інжиніринг Сервіс" пропонує своїм клієнтам широкий асортимент спецодягу, взуття та захисних засобів для рук й органів дихання, що відповідають найвищим стандартам якості.

Більше 10 років на ринку
Стандартизація по ISO 9001: 2008
Сертифікована продукція
Прямі поставки від виробника
Вигідні умови співпраці
Купити спецодяг за низькою ціною
  • Замовлення оптом і в роздріб
  • Доставка по всій Україні
  • Індивідуальні замовлення
  • Нанесення Шаврон і логотипів
  • Низькі ціни

В інтернет-магазині "Трейд Інжиніринг Сервіс" Ви маєте можливість замовити високоякісний спецодяг, взуття та захисні засоби, що забезпечать комфорт та безпеку людей на будівельному майданчику, на виробництві чи в інших середовищах, які характеризуютсья підвищеним рівнем загрози для життя й здоров'я. Завдяки широкому асортименту, зібраному в каталозі інтернет-магазину, Ви зможете підібрати необхідне екіпірування для роботи в будь-яких умовах та оцінити захисні властивості й зручність представленої продукції.

"Трейд Інжиніринг Сервіс" гарантує європейську якість товарів і сервісу, вигідні умови співпраці, привабливі ціни та доставку по всій Україні. В нашому інтернер-магазині представлені лише сертифіковані спецодяг та взуття, виготовлені згідно міжнародних стандартів якості, що поставляються замовнику прямо від виробника. Компанія "Трейд Інжиніринг Сервіс" вже більше 10 років на ринку, тож ми вкладаємо весь свій досвід та сили в забезепечення найкращого сервісу для наших клієнтів.