Про компанію

ТРЕЙД ІНЖИНІРИНГ СЕРВІС

Компанія "Трейд Інжиніринг Сервіс" здійснює поставки сертифікованих виробів з металопрокату, а також спецодягу для компаній-замовників по всій Україні. В нашому інтернет-магазині представлено широкий вибір високоякісних товарів від виробника за низькими цінами з можливістю замовлення оптом чи вроздріб та вигідними умовами співпраці. Ми пропонуємо своїм клієнтам різноманітні вироби з трубного, листового, арматурного та сортового металопрокату і великий асортимент спецодягу, взуття та захисних засобів для рук й органів дихання. Уся продукція в каталогах "Трейд Інжиніринг Сервіс" має відповідні сертифікати якості та відповідає міжнародним стандартам.

Кваліфіковані фахівці

Команда "Трейд Інжиніринг Сервіс" - це справжні професіонали, які щоденно вкладають свої знання та досвід у розвиток компанії, аби клієнти були задоволені високою якістю продукціїї та сервісу.

Фахівці "Трейд Інжиніринг Сервіс" співпрацюють з виробниками та найбільшими металобазами України, активно відповідають на інфозапити та консультують потенційних замовників, щоб підібрати оптимальний варіант для кожного клієнта, а також ведуть контроль якості та оперативного виконання індивідуальних замовлень.

Ми принципово робимо продукт високої якості!

Філософія команди "Трейд Інжиніринг Сервіс" лишаєтсья незмінною - це сприяння реалізації успішних будівельних та промислових проектів по всій Україні, а також за кордоном. Наша компанія співпрацює з найбільшими вітчизняними виробниками щоб гарантувати широкий асортимент товарів і доступні ціни для замовника.

Ми пишаємося довірою українців та щоденно працюємо, бо прагнемо долати нові висоти. Наш головний принцип - забезпечувати продукцію та сервіс, що відповідатимуть міжнародним стандартам якості.

Телефонуйте або
залишайте заявки